tebessüm forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tebessüm forum

Seviyeli arkadaşlıklar ve seviyeli paylaşımlar yapabileceğiniz sıcak bir ortam

RadyomuzAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

...* Yüreğim * Donmuş * Sanki...

YazarMesaj
Gözyaşındayım
Yeni Üye
Yeni Üye
Gözyaşındayım

...* Yüreğim * Donmuş * Sanki... Empty
MesajKonu: ...* Yüreğim * Donmuş * Sanki...   ...* Yüreğim * Donmuş * Sanki... Icon_minitimeC.tesi 19 Tem. 2008, 11:20

Uzaklardan bir ses olmanı isterdim, bir selam, bir nefes...Üşüme diye seslenmeni isterdim... Bir el olmanı isterdim, bir kol... Özledim deyip sarılmanı... En karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim. bir bahar gibi, umut ışığı olmanı isterdim hayatıma... Gelseydin ve yaslasaydım başımı omuzuna, ağlasaydım doya doya ... Geçerdi üşümesi yüreğimin, geçerdi üşümesi içimin, kirpiklerimde yağmurlar dumanlanmazdı biliyorum...

aramızdaki bütün yollar kapalı... Bütün dallar kesik... Yokluğun buz gibi soğuk... Üşüyorum... Yüreğim de donmuş sanki. Gözlerimde Yoksun işte

Susuyorum artık derin derin Oysa ne kadar çok hasretim konuşmaya, anlatmaya anlaşılmaya... Oysa ne çok istiyorum, tüm bedenimden söküp almanı yalnızlığımı

Gel. Yüreğim ol Elim ol, ayağım ol, canım ol... Gecem - gündüzüm ol... Ağlayan gözlerim ol her damlada yeniden doğur beni, yeniden doğur umudumu. Her öldüğümde yeniden yarat ki, seni ne kadar özlediğimi anlatayım ne kadar çok sevdiğimi ... Yoksun

...* Yüreğim * Donmuş * Sanki...
1 sayfadaki 1 sayfası