tebessüm forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tebessüm forum

Seviyeli arkadaşlıklar ve seviyeli paylaşımlar yapabileceğiniz sıcak bir ortam

RadyomuzAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Senin içindeki ben bitsemde ne olur bırakma beni

YazarMesaj
By Quarisma
Admin
Admin
By Quarisma

Senin içindeki ben bitsemde ne olur bırakma beni Empty
MesajKonu: Senin içindeki ben bitsemde ne olur bırakma beni   Senin içindeki ben bitsemde ne olur bırakma beni Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 09:23

Senin içindeki ben bitsemde ne olur bırakma beni Brakma11
Bende gitmek istemiyorum anlamıyormusun.. hala okuyamıyormusun gözlerimi.. ne olur durdur beni..
zorlada olsa bırakma beni sensizliğe..acı çekiyor sevdam senden koparken.. baksana gözleriminin
içine okusana dudaklarımın söyleyemediklerini.. imkansız bir aşkmı yani bizimkisi..gidiyorum dedim
ama gitmesem..bir kez daha denesek imkansızı utandırsak olmazmı..
Hadi tut ellerimden.. sensizliği düşünmek dahi eritiyor kalbimi.. gidersem dönmem ki.. yollar ayırsa
bile kalbim atamaz ateşini.. hadi hatırla.. gözlerime bak ve oku güzel günlerimizi.. hatırla her
sabah sesine uyanışımı.. kavuşmalarımızı hatırla..her ağladığımda yanımda oluşunu hatırla.. bakma
dudaklarımdan çıkanlara gözlerimi okusana.. bırakmaa beni pişmanlıklara..bak gidiyorum... gururuma
yenik düşüyorum.. oysa sen bana aşkı gurursuz yaşamayı öğrettin.. hadi tut ellerimden bırakma gitme
de ne olur engel ol çılgınlığıma.. gözyaşlarım haykırıyor sana.. bak bütün aşklar arkamızdan
ağlıyor.. uzatıyorum ellerimi yüreğine son bir umut.. Tutacaksan tut artık bak ben gidiyorum...
yüreğimm haykırıyor hadi bırakma benii.. gidersem tükenirim.. gidersem hatıralar öldürür beni tek
bir kurşunla can verir sevdam.. yüreğim dayanmaz yaşanmışlıklara... dudaklarımda ismin duruyor
saçlarıma kokun sinmiş.. durdur beni sevgilim.. gözlerime bak bende gitmek istemiyorum.. Ne olur
bırakma beni ben hala deliler gibi seviyorum seni.. kızgınlığım yanlışlara sürüklesede beni sen tut
ellerimden..lütfen.. sen bırakma beni...

http://www.radyotebessum.tr.cx

Senin içindeki ben bitsemde ne olur bırakma beni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu isim senin neyin oluyor??