tebessüm forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tebessüm forum

Seviyeli arkadaşlıklar ve seviyeli paylaşımlar yapabileceğiniz sıcak bir ortam

RadyomuzAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kevellden acıklama

YazarMesaj
By Quarisma
Admin
Admin
By Quarisma

Kevellden acıklama Empty
MesajKonu: Kevellden acıklama   Kevellden acıklama Icon_minitimePtsi 14 Tem. 2008, 18:02

Galatasaray'ın yeni yıldızı Kewell, FIFA'nın internet sitesine çarpıcı açıklamalar yaptı. Avustralyalı yıldız, "Kariyerimde artık ispatlayacak bir şeyim olmadığını düşünüyorum. Oysa bir-iki kişiye daha ispatlamam gereken şeyler var. Bu kişesel bir konu." dedi.

Genç futbolculara tavsiyede bulunan Kewell, "Sadece futbolu sevin. Sevdiğiniz takdirde öğrenirsiniz. Futbolcu olmak istemiyorsanız, antrenman yapmak zor gelir" diye konuştu. Kewell "Teknik Direktörlük yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusunu ise "Geçmişte düşünmüyordum, zira ilerisini çok da hesaplamıyorsunuz. Şimdi 'olabilir' diyorum. Ancak bu görevin, kişiye yaptığı baskıyı gördükçe, teknik direktör olabileceğimi düşünmüyorum. Belki alt kadroda veya bir akademide antrenör olup, gençleri eğitebilirim." şeklinde cevapladı.

Bu arada Almanya'daki ilk hazırlık maçında Homberg'i zorlanmadan geçen sarı kırımızılılarda Teknik Direktör Skibbe ve Ümit Karan maçtan sonra açıklamalarda bulundu. Golcü futbolcu Ümit Karan önceki gün annesini kaybeden Fenerbahçeli Deivid'e başsağlığı diledi.
http://www.radyotebessum.tr.cx

Kevellden acıklama
1 sayfadaki 1 sayfası